KURUMSAL


Hedef Endüstriyel Mutfak, kurucularının sektörde daha önceden edinmiş oldukları bilgi, 15 yıllık tecrübe ve deneyimlerinin birikimleri ile güçlü ve sağlam bir altyapı üzerine kurulmuştur. Satış hizmetleri ve satış sonrası hizmet memnuniyeti üzerine de çok uzun yılların tecrübesini gelişen teknolojileriyle harmanlayan Hedef Mutfak, müşterilerine kaliteli ve güvenilir ürünler sunmaktadır.

Oluşturduğu Hedef Mutfak markası ile daha dinamik ve daha gelişimci bir imalat sürecine giren işletmemiz, sürekli yeni ürünler geliştirerek, size daha iyi hizmet etmek için çalışmaktadır. Yenilikçi çizgisini, kaliteden ödün vermeden koruyan Hedef Mutfak, siz değerli müşterilerimize kusursuz hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Hedef Mutfak, mutfak alanında uzman mühendislerin, uzun ve titiz çalışmalarıyla elde ettiği mutfak makinelerini ve projelerini, teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak satış hizmetleri ve satış sonrası hizmet memnuniyeti üzerine geçirmektedir.

Sektöre ilk adım attığı zaman, ilkeli ve çalışkan bir yapıyı, saygın müşteri ilişkilerini, üstün kalite prensibini en üst seviyede tutabilmeyi hedefleyen Hedef Mutfak, bugün ise geçmişte belirlediği hedeflere ulaşmış olmanın güveni ile sektör liderliğini ele almış bir firma olmayı amaçlamaktadır. Hedef Mutfak imzasıyla sunulan her ürün, sizlere kalitenin keyfini ve rahatlığını yaşatacaktır.

Hedef Mutfak ailesi, insana topluma ve çevreye saygılı, yenilikçi bir kalite politikası benimsemiştir. Hedef Mutfak, tarafından üretilen tüm donanımlar, size ulaşıncaya kadar bir dizi kalite kontrol işleminden geçirilmektedir. Şirketimiz sahip olduğu TSEK, TSE, ISO 9001 kalite belgelerine uygun olarak ve CE normlarına göre; satış öncesi parça kontrolü, satrış aşaması ve satış sonrası dayanıklılık, performans ve güvenlik testlerine tabi tutulmaktadır. Tüm bu kalite kontrol aşamalarının sonuçları uzmanlar tarafından incelenmektedir. Elde edilen veriler rapor haline getirilerek işletmemiz bünyesinde arşivlenmektedir.